top of page

Válečky na malování - umělecké slohy 1

Procházejte si vzory na malování pokojů. Pokud se budete chtít později k nějakému vrátit, zapamatujte si jeho jméno nebo číslo a vyhledejte ho pomocí vyhledávací lišty zde nahoře.

Japonerie,
č. 368

Velkorysý dar paní Stejskalové z Proseka. Bez zalití se vykreslují dokonce i ty vodorovné čárky. Není třeba ob pás protáčet.

Šířka 14 cm.

Půjčovné 350 Kč/7 dní vč. strojku

Satelitní spojení,
č. 355

Dobře vypadá, jen když se jednotlivé pásy dotýkají nebo dokonce jemně prolínají: jakákoliv mezera obrovsky ruší. Vzor je dost náročný na velké ploše.

Šířka 14 cm.

Půjčovné 350 Kč/7 dní vč. strojku

Sisalový závěs,
č. 346

Starý pán byl sice železničář a ne malíř, ale rozhodl se sbírat válečky. Krásně pružná pryž, skoro všechny vrypy v ploše vzoru se zalijí barvou, náročné je dodržet nepravidelný odstup při novém pásu - vizuálně vypadá jako střídání dvou pásů bližších, dvou pásů vzdálenějších.

Šířka 13 cm.

Půjčovné 350 Kč/7 dní vč. strojku

Mezihvězdný optimismus,
č. 328

Váleček byl strašně zaneřáděný zatvrdlou vrstvou linkrusty. Za její pracné odloupání se odměnil chytlavým vzorem. Když se vší silou přitlačuje ke zdi, hezky se obtiskuje včetně prostřední hvězdy, která se jinak obtiskuje jen zpola. Nemusí se střídat ob pás, sám o sobě je "střídací".

Šířka 14 cm.

Půjčovné 350 Kč/7 dní vč. strojku.

bottom of page